O nas

Firma Autogallery powstała z pasji do motoryzacji dwóch współwłaścicieli, Rafała i Tomka.

Tomek, inżynier budownictwa, dyrektor w dużej firmie budowlanej, od lat po pracy i weekendami siedział w swoim warsztacie i oddawał się pasji odnawiania aut klasycznych.
Przeprowadził kilkanaście pełnych renowacji aut zabytkowych, wszystko własnymi rękami. Pasję do motoryzacji zaszczepił w nim Tato ,kiedy to w wieku 7 lat wręczył Tomkowi pierwszy pojazd - motorynkę. Od tego czasu Tomek rozwijał w sobie motoryzacyjną pasję powiększając kolekcję swoich pojazdów. Oprócz aut klasycznych, których wielu modeli jest posiadaczem, uwagę Tomka przykuwają auta sportowe z Japonii. Jest posiadaczem jednego z najmocniejszych nissanów GTR w Polsce -  o mocy 1300KM. Projekt w całości został wykonany w jego warsztacie. Jest również założycielem jednego z największych klubów motoryzacyjnych w Polsce.

Rafał, magister prawa, dyrektor finansowy w dużej firmie budowlanej, swoją pasję do motoryzacji rozpoczął od wspólnych podróży z Tatą, który był kierowcą samochodu ciężarowego.
Dzięki niemu miał możliwość podróżowania po całym świecie i poznawania nowinek motoryzacyjnych. W garażu posiada wiele pojazdów zabytkowych począwszy od niemieckiej motoryzacji a kończąc na amerykańskich muscle car-ach, to one aktualnie są jego największą motoryzacyjną pasją.

Niedawno drogi obojga wspólników zbiegły się najpierw na drodze zawodowej, a w międzyczasie okazało się że mają wspólną pasję - auta zabytkowe zza wielkiej wody. Powstał pomysł stworzenia firmy pod wspólnym szyldem, o nazwie Autogallery.

Celem spółki jest pomoc w spełnianiu marzeń motoryzacyjnych dla ludzi ,którzy nie mają wiedzy ani bezpośredniej możliwości zakupu takich pojazdów. Nasze wieloletnie doświadczenie w renowacji i naprawie aut zabytkowych, jak i wiedza na ich temat pomaga nam w wybieraniu tylko najbardziej zadbanych i unikatowych modeli.

Mamy nadzieję że uda się nam spełnić również twoje motoryzacyjne marzenia !

Napisz do nas